Müge Anlı eşi ile birlikte Fenerbahçe tribününde
Yayınlanma:
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1135_s.jpg)
Fanatik Fenerbahçe taraftarı olduğu bilinen ünlü televizyoncu Müge Anlı, takımının dün akşam oynanan Lugano maçında yalnız bırakmadı.
Fenerbahçe’nin dün akşam Kadıköy’de oynadığı Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu maçında tribünde yer alan tanıdık simalar dikkat çekti. Sarı-lacivertli takımın birçok maçını tribünden takip ettiği bilinen Müge Anlı, eşi İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birlikte Lugano maçını ön sıralardan takip etti.
Fenerbahçe'nin Cumhuriyet'in 100. yılına özel hazırlanan formasıyla tribünde yerini alan Müge Anlı’nın maç öncesinde sık sık yerinden kalkarak elindeki Fenerbahçe atkısını sallayıp tezahürat yaptığı görüldü.
Anlı’nın maç sırasında güneş gözlüklerini çıkarmaması ise dikkatlerden kaçmadı.
İlgili Haberler
Magazin
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.