Mine Tugay kafaları karıştırdı!
Yayınlanma:
Geçtiğimiz aylarda, "Yalnız değilim sadece özel hayatımı paylaşmayı sevmiyorum" açıklamasında bulunan ünlü oyuncu Mine Tugay, bu kez yayınladığı mesaj ile kafaları karıştırdı
Pek çok dizi ve filmde rol alan Mine Tugay, "Yalnız kalmayı birçok insana göre daha çok sevdiğim kesin ama yalnız değilim. Sadece özel hayatımı paylaşmayı sevmiyorum" diyerek, ilişkisi olduğunu açıklamıştı. Bir dönem 'Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi'nde 'Suna' karakterini de canlandıran Tugay, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. Oyuncu, "Sevgisinin büyüklüğüne güvenip kırıp, döktüğünüz kim varsa sizden vazgeçecek. Birini hem itip hem de aynı yerde kalmasını beklemek aptallık..." sözlerini sosyal medya hesabından yayınladı. Mine Tugay'ın bu gönderisi kafaları karıştırdı.
HABER MERKEZİ
Resmi İlanlar
Magazin
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.