Bir ömür mutlu gençler
Yayınlanma:
Gazeteci Müge Yücetürk'ün kızı Yaren Yücetürk, Mustafa Aslan ile dünyaevine girdi. Genç çiftin nikah töreni ve düğünü görülmeye değerdi
Bir dönem Damga Gazetesi'nde de çalışan şu an TV8'de kariyerini sürdüren Gazeteci Müge Yücetürk'ün kızı Yaren Yücetürk, Mustafa Aslan ile renkli bir nikah töreni eşliğinde dünyaevine girdi. Sarıyer Baltalimanı Polisevi'nde gerçekleşen törene çok sayıda davetli katıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan genç çift, “Bugün bizim en mutlu günümüz, buraya gelerek bizleri bu güzel günümüzde yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi. Müge Yücetürk de davetlilere teşekkür ederek, “Hem kızımın hem de artık oğlumuz olan Mustafa'nın mutlu gününe hep birlikte şahitlik etmenin gururunu yaşadık. Çok güzel bir gündü. Buraya gelen, iyi dileklerini eksik etmeyen herkese çok minnettarız” ifadelerini kullandı.
Resmi İlanlar
Magazin
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.