Silivri'de "Toplu Sünnet Şöleni" yarın başlıyor
Yayınlanma:
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1128_s.jpg)
Silivri Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Toplu Sünnet Şöleni, 06 Ağustos 2024 Salı günü gerçekleştirilecek. Törende 200 çocuk sünnet olacak.
Silivri Belediyesi'nin düzenlediği "Toplu Sünnet Töreni" etkinliği kapsamında ilçedeki 200 çocuk sünnet olacak. Geçtiğimiz günlerde ilçedeki Piri Mehmet Paşa Camii'nde sünnet çocukları için mevlid-i şerif okunmuştu.
Başkan Bora Balcıoğlu'nun da katıldığı bu özel anlarda çocukların aileleriyle birlikte dua edildi. Mevlid-i şerifin ardından 06 Ağustos 2024 Salı günü ise Silivri Palmiye Kır Bahçesi'nde gerçekleştirilecek törenle sünnet çocuklarına eğlence dolu anlar yaşatılacak.
Saat 20:00'da başlayacak olan Toplu Sünnet Şöleni'ne tüm vatandaşlar davet ediliyor.
İlgili Haberler
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.