Öksüz'leri sokağa attı!
Eşinden ayrıldıktan sonra 4 çocuğuyla birlikte, iki aylık depozito ve bin 200 TL kira bedeliyle kontrat yaptığını söyleyen Ebru Öksüz, "Emlakçı evi sattığını söyleyip en kısa sürede boşaltmamı istedi. Çocuklarımın okulu eve yakın olduğu için haziran ayına kadar süre vermesini istedim. İki kişiyle birlikte, iftara 2 saat kala gelip eşyalarımı boşalttı" dedi. Ebru Öksüz, sokağa atılan eşyalarının bir kısmını ablasının işlettiği küçük bir marketin deposuna, taşınma zorluğu olan eşyaları da önünde bıraktı. Beyaz eşyalarını ise marketin içine taşıdı. Öksüz, Avcılar Kaymakamı Kemal İnan'dan yardım istedi.
İKİ AYLIK DEPOZİTOM BİLE ONLARDA KALDI
Ebru Öksüz'ün durumunu inceleyen kaymakamlık, aileyi geçici olarak bir otele yerleştirdi. Öksüz, polis merkezine giderek emlakçı hakkında şikayetçi oldu. Öksüz, "Ayrıldığım eşimden bin 200 TL tazminat alıyorum. Bir tanıdığımın işyerinde çalışıyorum. Bu evi ablama ve okula yakın olduğu için tutmuştum. Elimdeki kira sözleşmesine göre 2 aylık depozitom da onlarda. Buna rağmen gelip eşyalarımı kapının önüne koydular. Ben çaresizlik içerisindeyken polisi aramak aklıma bile gelmedi. Tek istediğim çocuklarımla başımızı sokacağımız bir evin olmasıydı" dedi. Ev sahibi ve emlakçı ise açıklama yapmadı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.