Vatandaştan ayrımcılık tepkisi
Yayınlanma:
Güncelleme:
DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Balıkesir’in Bandırma ilçesinde vatandaşlarla biraraya geldi. Kutuplaşmadan şikayet eden bir vatandaş, Babacan’a şunları söyledi: “Erdoğan yattı. Ayırdı, milleti birbirine düşürdü. Kışkırtıyor, çok ayrımcılık yapıyor. Çok kızıyorum. Elden gelen bir şey yok. İnşallah birbirimize kenetleniriz” sözlerini sarf etti.
Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.