Şampiyonaya Sinop Spor damga vurdu
Şampiyonaya 17 sporcuyla katılan İstanbul Sinop Spor Kulubu 1 altın, 5 gümüş, 5 bronz madalya kazandı. Henüz 1 yıl bile olmadan kurduğu takımla iyi bir performans yakalayan İstanbul Sinop Spor Kick Boks takımının katıldığı ilk turnuvadan 11 madalya ile dönmesini değerlendiren kulüp başkanı Ramazan Aşcı, bu sezon futboldaki şampiyonluğumuza, kickboks takımımızında 11 madalya eklemesi bizi ziyadesiyle memnun etmiştir. Daha büyük başarılara imza atmak için ne gerekiyorsa yapacağız" dedi.
Çalışmalar hakkında bilgi
İstanbul Sinop Spor'un kickboks hocası aynı zamanda Milli Takım Antrenörü olan Bahattin Üçtepe, sporcuların henüz yeni olmasına rağmen mücadeleden çekinmediklerine dikkat çekti. Bayan sporcuların çalıştırıcısı yardımcı antrenör Cennet Şanlıalp yönetiminde bayan müsabık gurubunu yarışmalara hazırlamak için extra koşular düzenlediklerini ve yaz dönemi kamplarla iyi bir kondisyon yüklemesi planladıklarını belirten Bahattin hoca, kendilerine her türlü imkanı sağlayan başkan Ramazan Aşcı'ya ve desteklerinden ötürü kulüp yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. EMEK KARAKAŞ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.