Prof. Dr. Yunus Söylet Gazete Damga'da
Yayınlanma:
İstanbul Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet, güncel köşe yazıları ile bundan sonra Gazete Damga'da olacak.
Söylet yazılarını yazacağı gazetemizdeki köşe yazıları için şu ifadeleri kullandı; "Merhabalar Sayın Gazete Damga okurları. Görünen o ki, zaman zaman bu köşede sizlerle birlikte olacağım. Dilim döndüğünde fikirlerimi sizlerle paylaşmaya çalışacağım. Gazete Damga Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mert’ten gelen daveti kıramadığım gibi aslında ben de biraz sizlerle dertleşmek istiyorum. Lütfen olumlu olumsuz eleştirlerinizden beni mahrum etmeyiniz. Maillerinizi bekliyor olacağım."
Prof Dr. Yunus Söylet'in ilk yazısı için tıklayın>>>
Resmi İlanlar
Medya
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.