Neden GAZETE DAMGA?
Yayınlanma:
Yaklaşık dört yıldır Gazetem İstanbul ismi ile yayın hayatını sürdüren gazetemiz isim değiştirerek yoluna GAZETE DAMGA ismi ile devam edecek.
Yerelden GERÇEK ve HABERDAR gazeteleri ile çıktığı yolda, Basın İlan Kurumu'ndan İstanbul resmi ilan alma hakkını kazanan gazetemiz, ulusal gazete olma yolunda aylardır sürdürdüğü marka patent yazışmalarını noktalayarak bundan böyle GAZETE DAMGA adı ile sizlere bildiğiniz ve alıştığınız gazetenizi ulaştırmaya devam edecek...
Medya
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.