Şişli'de yer altından geçen elektrik telleri bir aracın yanmasına neden oldu!
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1128_s.jpg)
İstanbul'un genelinde elektrik tesisatları yer altından geçmesine rağmen tellerde kopma ya da hasar yaşanabiliyor. Şişli'de bulunan Halide Edip Adıvar mahallesinde yer altında bulunan elektrik tellerinde hasar meydana gelince kıvılcımlar çıkarak yolda yangın başladı.
Park halindeki araçta yangın çıktığı sanıldı
Yolda oluşan yangın ilk olarak otomobilde başladığı sanıldı fakat gerçek sonradan ortaya çıktı. Mahallede park halinde bulunan bir otomobilin sağ ön lastiği ve çamurluk bölümünde yangından kaynaklı erime ve hasar oluştuğu görüldü.
Elektrik tellerinin kopmasıyla çıkardığı ses, vatandaşların ilk müdahalesiyle söndürülmeye çalışıldı. Olay ilgili birimlere haber verilirken, yolda yaşanan korku dolu yangın anları bir kişinin cep telefonu kamerasıyla an bean kaydedildi.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.