Çeyrek final sevinci İstanbul'u sokağa döktü!
Yayınlanma:
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1130_s.jpg)
A Milli Futbol Takımı'nın dün akşam Avusturya'yı yenerek EURO 2024 çeyrek finaline adını yazdırması üzerine vatandaşlar kutlamalar için sokağa döküldü.
Dün akşam EURO 2024 son 16 turunda Türkiye, rakibi Avusturya'yı yenerek çeyrek finale adını yazdırmıştı. 2-1'lik biten maçın ardından İstanbul'da taraftarlar sokaklara döküldü.
Sarıyer İstinye sahilinde bir araya gelen motosikletli grup ve otomobil sürücüleri korna çalarak Türk Bayrakları eşliğinde çeyrek final sevincini coşkuyla kutladı. Kutlamalar gece yarısından itibaren başlamasıyla pek çok ilçede havai fişekler ve milli marşlar son ses çalınmaya devam etti.
İstanbul'da EURO 2024 Türkiye'nin Avusturya'yı mağlup etmesi ve çeyrek finale yükselmesi saatlerce kutlandı. Yaşanan o kutlama anları ise cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydedildi.
İlgili Haberler
Resmi İlanlar
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.