Engelli Çocuklar İçin Çalışıyordu, Şimdi Lösemili Kızı İçin Mücadele Ediyor
Yayınlanma:
Ankara'daki engelli çocukların sağlığına kavuşması için çalışan fizyoterapist Rukiye Duran (27), 2,5 yaşındaki kızı Zeynep Ela'ya lösemi teşhisi konulduktan sonra işini bırakıp onun hayatı için mücadele etmeye başladı.
Ankara'daki engelli çocukların sağlığına kavuşması için çalışan fizyoterapist Rukiye Duran (27), 2,5 yaşındaki kızı Zeynep Ela'ya lösemi teşhisi konulduktan sonra işini bırakıp onun hayatı için mücadele etmeye başladı.
Resmi İlanlar
Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.