Türkiye'nin iftiharısınız
Yayınlanma:
2018 Bilim ve Teknoloji Olimpiyatları’ndan 12 madalya ile dönen Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji öğrencilerini makamında ağırlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, “Ülkemizin iftiharı oldunuz” dedi
Beylikdüzü Modern Eğitim Koleji öğrencileri, Mısır'da gerçekleşen 2018 Bilim ve Teknoloji Olimpiyatları'na damga vurdu. Olimpiyat finallerinde 2 altın, 8 gümüş ve 2 bronz madalya alan öğrencileri makamında ağırlayan İlçe Milli Eğitim Müdürü Barış Yıldız, birinci olan projeler hakkında bilgi aldı.
Sizinle gurur duyuyorum
Mısır'dan 10 madalya ile dönen öğrencileri takdir ettiğini ve büyük gurur duyduğunu ifade eden Yıldız, “Bu büyük başarıya imza atan öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum. Bu öğrencilerimiz Türkiye'nin iftiharı olmuştur. Başarılarının devam etmesini dilerim. Takdir edilecek projeler geliştirmişler “ dedi.
Resmi İlanlar
Eğitim
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.