Öğrencilerin 2. dönem heyecanı başladı
Yayınlanma:
İstanbul'da öğrenciler bu sabah 2. yarıyıl dönemine başladı.
2019-2020 eğitim öğretim döneminin 2. bölümü bu sabah çalan ders zili ile başladı. İstanbul'da da öğrenciler ders başı yaptı. Şişli Sait Çiftçi İlkokulu'nda da dersler başladı. Sabah erken saatlerde okula gelen öğrenciler, zilin çalmasının ardından ilk derse girdiler. Öğrencilerin heyecanlı oldukları görüldü.
Resmi İlanlar
Eğitim
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.