Kazım Erdi Aktunç gençlerle buluştu
Yayınlanma:
İstanbul Ülkü Ocakları Başkanı Kazım Erdi Aktunç, Silivri Ülkü Ocağını ziyaret ederek gençlerle bir araya geldi.
Ziyareti sırasında konuşan ve FETÖ ihanet şebekesine sunulan devlet kadrolarındaki hatalara dikkat çeken Aktunç, “Eğer Ülkücüler görevde olsaydı devletimiz bugün bu sıkıntıları yaşamazdı” dedi. Aralık başında Ülkü Ocakları İstanbul İl Başkanlığına atanan Kazım Erdi Aktunç, Silivri Ülkü Ocak Başkanı Erhan Özkök'ten çalışmaları hakkında bilgi aldı.
Yerel Haberler
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.