Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, yıllardır yapımı gerçekleşmeyen metro ile ilgili olarak bir video yayınladı ve açıklamalarda bulundu. Çalık; "Değerli komşularım, buradan ilan ediyorum: Beylikdüzü'nün, bu bölgede yaşayan insanımızın, İstanbulluların metro hakkını Ekrem İmamoğlu Başkanımız ile birlikte sonuna kadar savunacağım. Beylikdüzü metrosunu bekliyor!" dedi.
Çalık'tan metro çağrısı
Benzer Videolar
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.