Beşiktaş hazırlık maçında Sakaryaspor’u yendi!
Yayınlanma:
İstanbul’da Sakaryaspor ile hazırlık maçı oynayan Beşiktaş sahadan 2-1’lik galibiyetle ayrıldı.
Yeni sezon öncesi hazırlıklarını sürdüren ve önümüzdeki hafta Galatasaray ile Süper Kupa maçı yapacak olan Beşiktaş bugün Nevzat Demir Tesisleri’nde Sakaryaspor ile hazırlık maçına çıktı.
Siyah-beyazlı ekip, 38. dakikada Demir Ege’nin kendi kalesine attığı golle Sakaryaspor karşısında 1-0 geriye düşerken, 44. dakikada Muleka’nın bulduğu golle eşitliği yakaladı.
Karşılaşmada skoru belirleyen golü ise 79. dakikada Mustafa Hekimoğlu, Sakaryaspor ağlarına gönderdi.
Beşiktaş, Sakaryaspor karşılaşmasına şu 11’le çıktı:
Mert Günok, Onur Bulut, Necip Uysal, Tayyip Talha Sanuç, Serkan Emrecan Terzi, Demir Ege Tıknaz, Salih Uçan, Ernest Muçi, Can Keleş, Jackson Muleka ve Mustafa Erhan Hekimoğlu.
İlgili Haberler
Spor
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.