Bağımlılığı tuş ettiler
Yayınlanma:
Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından Yeşilay haftası kapsamında organize edilen "Bağımlılığı Tuş Et" temalı afiş ve müzik yarışması sonuçlandı.
Yarışma için saat 14.00'te okulun konferans salonunda ödül töreni düzenledi. Törene, AK Parti Bahçelievler Belediye Başkanı Adayı ve Bahçelievler Yeşilay Şube Başkanı Hakan Bahadır, Bahçelievler İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Çıkıkçı, Bahçelievler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Hasan Baştürk'ün yanı sıra okul öğretmenleri ve öğrenciler katıldı.
Resmi İlanlar
Sağlık
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.