Niğde İli Aktaş Belediye Başkanlığı memur alımı yapacak
Yayınlanma:
Niğde İli Aktaş Belediye Başkanlığı memur alımı yapacağını duyurdu.
Basın İlan Kurumu İlan Portalı www.ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre belediyeden şu açıklama yapıldı; "Niğde İli Aktaş Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır."
Detaylar için .
Resmi İlanlar
Resmi İlan
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.