Kayseri Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü'ne Öğrenci Alacak
Basın İlan Kurumu İlan Portalı www.ilan.gov.tr'de yer alan bilgilere göre üniversiteden şu açıklama yapıldı; "2021-2022 Eğitim ve Öğretim Yılı Güz Yarıyılında Enstitümüz lisansüstü programlarında eğitim ve öğrenim görmek üzere “Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği ile Öğrenci Kabulü” kapsamında yüksek lisans ve doktora programlarına başvurmak isteyen adaylar başvuru formunu doldurmalı ve istenen belgeleri tamamlayarak 26 Temmuz - 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında ilgili Anabilim Dalı Başkanlıklarına başvurmalıdır. Eksik belge ile yapılan başvurular ile ilan edilen tarihten sonra yapılacak başvurular kesinlikle değerlendirmeye alınmayacaktır. Programa kabul edilen ve kayıt hakkı kazanan adaylar Enstitü Web Sayfasından ilan edilecek olup, öncesinde öğrenci-danışman-Üniversite-kurum/firma tarafından imzalanan protokol yapmak şartıyla 01-02-03- Eylül 2021 tarihlerinde Öğrenci İşleri Daire Başkanlığında kayıtlarını yaptıracaklardır."
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.