Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları
Yayınlanma:
Güncelleme:
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 1](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_102690678_1513190465520246_3170730392258466019_n.jpg)
Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Kuaförüm Sensin'e bu hafta bomba gibi bir isim katılıyor. Daha önce adını pek çok kez duyduğunuz Özlem Parlu, takımı ile birincilik mücadelesi verecek.
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 2](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_40776299_479226402575784_6661080566166846620_n.jpg)
Pazartesiden itibaren yarışmada yer alacak olan güzel yarışmacının Instagram hesabındaki fotoğrafları da etkileşim yağmuruna tutuluyor. Güzelliği ile yeniden farkını koymaya hazılranan Parlu'nun her paylaşımı sosyal medyayı sallıyor.
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 3](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106222671_737125737114681_1949040221986120472_n.jpg)
İşte o karelerden bazıları...
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 4](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_40485983_234310927265523_1551425655709630464_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 5](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_42002358_848452335545433_8917481095488527219_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 6](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_83535366_198504541259467_3072053043920342423_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 7](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106118229_578308166202134_6881645106556861267_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 8](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104646754_1186033035068873_2538446406414084738_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 9](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82308972_502097520686558_8337038718714626040_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 10](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_71813453_520538805217369_6264769362752228808_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 11](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_92795687_137537584477532_3548515058658116899_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 12](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_105311150_1208557722819561_4603407891260175828_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 13](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82283232_124519735712366_8562900542178797916_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 14](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82001959_1083152858521586_4267580788320883871_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 15](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_95221472_167045054843805_5771154680282229073_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 16](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_93659869_1149287682086828_7278213277169059657_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 17](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_79389898_2686998304714948_7767481740572848652_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 18](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_105031532_290583212093415_8986651159188903562_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 19](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106227306_266766981247173_1670147862211784635_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 20](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_100933494_245345156720871_5740384302550754950_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 21](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_83323988_2594148067483497_1564583799221511869_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 22](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_101123444_599856797546839_6080482709196837911_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 23](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106433431_308045703684974_1920530292903408383_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 24](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104429080_122554262819762_6148319822925823852_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 25](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_94317873_2663361400567839_1503270747289401059_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 26](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106914468_920052308511084_3649078636062410738_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 27](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_94122171_2083408231802974_5107809078100715506_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 28](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_94970423_2054004464743493_4117119706255067002_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 29](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_90971202_2483661555228224_7211188554205425524_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 30](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_102690678_1513190465520246_3170730392258466019_n_1.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 31](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104005492_280147756508190_4195557971888439435_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 32](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_84747498_674991129899581_6993871954277305717_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 33](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103386136_287541629055805_8305222363861041783_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 34](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103797773_460399771491283_487557644510851134_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 35](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_75371284_468183400498308_34113377740638925_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 36](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82500505_3143677028980224_7724627781550271505_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 37](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106372184_709476159832080_2111285829224637001_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 38](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_89919203_822009658306861_6478160877586373850_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 39](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_90313827_1892908017508196_5551858688549471579_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 40](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_43984377_720128711693586_7301823200313453468_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 41](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104595186_930029550775141_1998310466731003490_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 42](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_81835645_757236828134631_8243867085817103620_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 43](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82338185_2264487447183171_1214638955052809420_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 44](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_91702917_555462541743661_2418860405278742788_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 45](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_79792656_2734505170002653_8330509535176137987_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 46](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104132934_267004771283210_2664581907480900670_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 47](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_106098187_556045965072751_3029254885747266299_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 48](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_90086105_135241858035261_4955223902290408508_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 49](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103074170_1914353382022551_4999774996410740090_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 50](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_104742072_3375443579184771_1412199033825642631_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 51](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_89847680_978813105849575_544669028942731735_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 52](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_69227697_454532928732467_8189731381926721336_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 53](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_91394698_286360822349627_2223437682329555457_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 54](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103659230_579308082768619_2389428409909160174_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 55](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_100777981_246519740016898_8982293793126732517_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 56](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_57358340_2925014800871923_654344926372354278_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 57](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_97562499_706173863470703_3987778274809098877_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 58](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_75553966_175153320299987_159600972024499449_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 59](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_96133573_1196600497349098_7013077106914539061_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 60](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103726666_2963596417056193_7185931955931260278_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 61](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_96113935_258379135526038_2569137870951957968_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 62](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_101545577_947409309053105_1389524616758953238_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 63](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_95717972_531030707586002_4141613960124421846_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 64](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_102655233_1143977042640452_3579626814007796553_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 65](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_95498772_843441056144420_7218481080389317520_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 66](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_82228397_194662568286641_184413807096783502_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 67](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_57506234_572692383219936_1104155077464877918_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 68](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_103697092_115353843338807_6357271731390418573_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 69](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_39871836_912811538928807_7420316032662765568_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 70](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_41073830_1991894694201054_5285324382942527488_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 71](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_40917220_295718867691869_5714545126534021120_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 72](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_60989270_1613989852067251_3475544059653200013_n.jpg)
![Kuaförüm Sensin Özlem Parlu fotoğrafları 73](https://cdn.gazetedamga.com.tr/gallery/2020/07/577/ozlemparluu_62439553_1144930525685872_2447778289656557469_n.jpg)
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.