Pendik'te servis minibüsü alev alev yandı
Yayınlanma:
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1128_s.jpg)
Pendik'te öğle saatlerinde bir servis minibüsü alev alev yandı. Yangında araç küle döndü.
İstanbul Pendik'te öğle saatlerinde park halinde olan bir servis minibüsünde yangın meydana geldi. Yangın aracın çalışmadığı anda motor bölümünden alevlerin yükselmesiyle gerçekleşti.
Servis minibüsü küle döndü
Yangını gören mahalleli durumuna müdahale etmeye çalışsa da yangının boyutu büyüyünce olay itfaiye ekiplerine haber verildi. Servis minibüsünde yaşanan yangın aracı kısa sürede kaplarken, minibüs ise kullanılamaz hale geldi.
Güllübağlar mahallesinde yaşanan yangın itfaiye ekiplerinin olay yerine ulaşmasıyla kontrol altına alındı. Yangın anlarında mahalleliler sokağa dökülerek aracın yandığı anları izlemekle yetindi.
İlgili Haberler
Resmi İlanlar
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.