Otluk alanda yürekleri ağza getiren yangın!
Yayınlanma:
Dün akşam saatlerinde, İstanbul'un Pendik ilçesindeki bir otluk alanda yangın çıktı. Kısa sürede hızla yayılan yangın çevredekilere korku dolu anlar yaşattı.
Pendik'in Esenyalı Mahallesi'nde bulunan otluk alan gece 23.00 sularında yanmaya başladı. Yangını gören çevre sakinleri itfaiye ekiperine haber verdi.
Olay yerine gelen itfaiye ekipleri hızla yangına müdahale etti. Alevleri söndürdükten sonra çevre kontrolü yapan ekipler yangının çıkmasına neyin neden olduğunu saptayamadı.
Ekiplerin müdahalesiyle yerleşim yerlerine sıçramadan söndürülen yangında can kaybı ve maddi hasar yaşanmadı.
İlgili Haberler
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.