Aktif Yaşam Atölyeleri'nde 65 yaş ve üzeri kadınlar stres atarken yeni hobiler elde ediyor
Yayınlanma:
![](https://cdn.gazetedamga.com.tr/author/1138_s.jpg)
Beylikdüzü Belediyesi tarafından ilk kez hayata geçirilen Aktif Yaşam Atölyeleri, 65 yaş ve üzeri kadınlara yönelik açtığı eğitimlerle hem öğretirken hem de keyifli vakit geçirme imkanı sağlıyor.
Her Perşembe günü farklı gruplarla gerçekleştirilen atölye çalışmalarında punch atölyesi, ahşap boyama, çini, resim, teraryum ve bahçe, mutfak ve spor gibi pek çok alanda eğitimler veriliyor.
Kasnak çalışmaları yapmak isteyen kadınların uzman isimlerden aldıkları eğitimlerle hem streslerini atarken bir yandan da sosyalleşiyor.
65 yaş üzeri kadınlar Aktif Yaşam Atölyeleri'ni çok sevdi
Beylikdüzü'nde oturan birçok 65 yaş üzerindeki kadının katıldığı atölyelere ilgi yoğundu. Önümüzdeki günlerde daha da sıklaşmasın beklenen katılımcılar hayata geçirilen Aktif Yaşam Atölye projesini sevdiklerini belirtiyor.
İlgili Haberler
İstanbul Haberleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.