Şişli'den destek sözü aldı
Esnaf ve mahalle sakinleriyle sohbet eden Keskin, Şişli'de kendisine, Büyükşehir seçimlerinde de CHP’nin İstanbul Adayı Ekrem İmamoğlu’na destek istedi. CHP PM üyesi Semra Dinçel, CHP eski Milletvekili Süleyman Çelebi, İYİ Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal ve CHP Şişli Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Levent Üzümcü’nün katıldığı esnaf ziyaretinde Şişli halkı Keskin'e destek vereceklerine söz verdi.
Gerekeni yapacağız
Bir taksici esnafı Keskin'e dert yanarak, “Atatürk Havalimanına 20 dakikada Amerikan Hastanesine 25 dakikada gidiyoruz. Şu trafiği çözerseniz 100 yıl o koltukta oturursunuz” demesi üzerine Keskin, “100 yıl oturmak gibi bir niyetim yok.
Trafik sorununu tek başıma çözerim dersem yalan söylemiş olurum. Ancak sayın İmamoğlu ile beraber çözeceğiz” dedi. Kurtuluş'ta sona eren esnaf gezisi ertesinde Keskin katılımcılara kısa bir teşekkür konuşması yaptı.
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.