Her yüreğe dokunacağız
Yayınlanma:
AK Parti Beylikdüzü Belediye Başkan Adayı Mustafa Necati Işık, seçim çalışmalarını sürdürüyor.
“Beylikdüzü’nde her yüreğe dokunacağımıza, her derde koşacağımıza söz veriyoruz” diyen Işık, AK Parti iktidarında ilçede asla ayrım yapılmayacağını söyledi. Beylikdüzü'nde hakkaniyetli bir yönetim anlayışı benimseyeceklerini ifade eden Işık, “Bize oy verene de vermeyene de eşit hizmet getireceğiz” ifadelerini kullandı.
2019 Yerel Seçimleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.