Avcılar Belediye Başkanlığı seçimlerinde ilk sonuçlar!
Yayınlanma:
Avcılar Belediye Başkanlığı seçim sonuçlarında ilk oy oranları geldi...
Avcılar'da 874 sandıktan 4'ü açıldı. Buna göre CHP'nin adayı Turan Hançerli %51,98 ile ilk sırada. AK Parti'nin adayı İbrahim Ulusoy ise %45,19 oy oranıyla ikinci basamakta. Mevcut Başkan Dr. Handan Toprak Benli DSP'den girdiği seçimde %1,38 oy oranıyla üçüncü sırada.
Resmi İlanlar
2019 Yerel Seçimleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.