AK Parti Esenyurt'ta deprem! Üç isim istifa etti
Yayınlanma:
Yerel seçimlere kısa bir süre kala Esenyurt AK Parti İlçe Teşkilatı, partili meclis üyelerinin istifasıyla sallandı.
AK Parti Belediye Meclis üyeleri; Ali Susuz, Şerafettin Öztürk ve Akan Deli partilerinden istifa etti. Gerçekleşen istifalarla ilgili sessizliğini koruyan 3 ismin de yarın CHP'ye geçeceği öğrenildi. Konuyla ilgili AK Parti cephesinden herhangi bir açıklama yapılmazken meclis üyelerinin istifasının seçim sürecinde belirleyici bir rol oynayabileceği konuşuldu.
Şerafettin Öztürk
Ali Susuz
Akan Deli
2019 Yerel Seçimleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.