AK Parti Çatalca’da Hüseyin Karamahmut istifa ediyor
Yayınlanma:
AK Parti Çatalca Belediye Meclis Üyesi adayları listesinde 16. sıradan aday gösterilen Hüseyin Karamahmut istifa kararı aldı
Sosyal medyadan yapan Karamahmut; “Bugün beni arayan destek veren herkese teşekkür ederim kurucusu oldugum partimde son sekiz yıl aktif siyaset yaptım egitim saglık engelliler komisyonlarında okul aile birliginde kızılayda gönüllü görev aldım parti gözetmek sizin kendimi catalca halkına adayan onlara yardımcı olmak için calışan biriyim insallah ta böyle kalcam yarın ysk başvurup istifamı vercem herkes hakkını helal etsin ben birini kırdıysam üzdüysemde hepsinden özür dilerim” dedi.
2019 Yerel Seçimleri
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.