31 Mart Yerel Seçimleri İstanbul ilçeleri AK Parti meclis üyesi adayları kim
YSK'nın belirlediği sürece göre partiler 31 Mart yerel seçimleri öncesinde belediye meclis üyesi adayları listesini bildirmek zorunda. Bugün saat 17.00'de bildirilmesi gereken listelerde kimlerin yer alacağı ve da araştırılıyor. Beş sene boyunca halkın taleplerini mecliste seslendirmek ve partileri için çalışmak üzere seçilecek olan isimler merak ediliyor. Açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.
İşte İstanbul'daki belediyelerde adı olan meclis üyeleri
Adalar Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Arnavutköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Arnavutköy Belediye Meclis Üyesi Adayları
1-Kemal Aygenli
2-Osman Demir
3-Ayşe Baydar
4-Gökhan Özten
5-Ahmet Uzun
6-Zekeriya Koç
7-Mustafa Işın
8-Ganime Yıldızbaş
9-Fatih Yılmaz
10-Hikmet Daş
11-Emre Atal
12-Yavuz Oruç
13-Hamza Balkaya
14-Sevilay Nur Yüksel
15-Reis Çelik
16-Ufuk Kahraman
17-Selçuk Albayrak
18-Türkan Özmenoğlu
19-Emre Kopuk
20-Becet Aksoy
21-Özcan Çakmakçı
22-Hüseyin Bektaş
23-Yaşar Eşik
24-Ahmet Güllük
25-Murat Öztürk
26-İlyas Seslikaya
27-Hayati Güneş
28-Tayyar Ceyhan
29-Doğan Altınkaya
30-Mehmet Akman
31-Bayram Erol
32-Hasan Özarıcı
33-Feyzi Tuncay
Kontenjan:
1-Hamdi Demirhan
2-Turgut Baran
3-Nurettin Genç
4-Yücel Özgür
Ataşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Ataşehir Belediye Meclis Üyesi Adayları
1. Mustafa Naim Yağcı
2. Fatih Kayacı
3. Haluk Sadıkoğlu
4. Esma Ersin
5. Salih Kızılhan
6. İdris Taşkın
7. Zekeriya Angi
8. Hakan Arıkaya
9. Merve Çomoğlu
10. Şerafettin Bal
11. Bayram Varol
12. Şerafettin Ay
13. Erdal Kaya
14. Erdem Konak
15. Veli Arslan
16. Kemal Korkmaz
17. Gökhan Ahmet Yılmaz
18. Erdal Özyolu
19. Hüseyin Gencer
20. Yılmaz Sarıçınar
21. Fazlı Sarısoy
22. Babür Çakırca
23. Veysel Erdem
24. Emine Hilal Aslan
25. Sami Fındık
26. Bayram Ali Bayram
27. Emine Karaca
28. Abdullah Tekin
29. Ahmet Korkmaz
30. Halil İbrahim Duman
31. Mehmet Bağcı
32. Müslüm Tuna
33. Ahmet Baltacı
Kontenjan:
1. Mustafa Cevat Arzık
2. Mehmet Korkmaz
3. Uğur Büyük
4. Mustafa Kiraz
Avcılar Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Avcılar Belediye Meclis Üyesi Adayları
1-Faruk Özdemir
2-Eyüp Dursun
3-Hüseyin İbrahimoğlu
4-Ayşe Soy
5-Emre Yılmaz
6-Mustafa Tarım
7-Yavuz Değirmenci
8-Büşra Çapar
9-Murat Şekerli
10-Sami Pehlivan
11-Erol Aydeniz
12-Erdoğan Sayılgan
13-Sebahattin Olcay
14-Mahmut Kahraman
15-Süleyman Çelik
16-Edip Ayaz
17-Ahmet Kuruoğlu
18-Selçuk Aydoğan
19-Özlem Alan
20-Dilek Balaban Akbaba
21-Arif Sezenoğlu
22-Fazıl Cengiz
23-Arzu Naçhek
24- Yılmaz Cele
25-Özcan Özdemir
26-Ayşe Işık
27-Zahir Cehan
28-Şükrü Çakır
29-Serdar Yerlikaya
30-Nursel Kızılyar
31-Abdullah Özcan
32-Mustafa Küçüközdemir
33-Ali Bestan Yargıcı
Bağcılar Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Bağcılar Meclis Üyesi Adayları
Erdal Yılmaz
Serkan Haser
Betül Birer
Umut Durak
Yüksel Akyol
Abdullah Özdemir
Zekai Sönmez
Orkun Ayhan
Fatma Kıratlı
Mehmet Şirin
Özge Kılıç
Ercan Aslan
Şükrü Biçer
Abdurrahman Keşvelioğlu
Ayşe Demirhan
Hasan Hüseyin Dönmez
Uğur Özübek
Eşref Çetin
EkremGüllük
Cemal Çelik
Rabia Üçtepe Karaköse
Metin Hızıroğlu
Ergil Siller
Serpil Uzun
Ziya Yılmaz
Hayati Bayram
Ramazan Şerif Fırat
Yaşar Yerlikaya
Ferhat Çiftçi
İhsan Kaya
Eyüp Yıldız
Ekrem Kıldan
Yahya Çağlayan
Yunus Altuntaş
Muhyettin Ilık
Sibel Duran
Bilal Dursun
Bahçelievler Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Bakırköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Başakşehir Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Bayrampaşa Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Beşiktaş Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Beylikdüzü Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Beylikdüzü Belediye Meclis Üyesi Adayları
- Mustafa Erdoğdu
- Halim Yıldırım
- Serkan Küçük
- Rukiye Doğruyol
- Nurullah Akan
- Mehmet Tuvalak
- Muhammet Fatih Vanlıoğlu
- Dilaver Arvas
- Sevda Elmas
- Neşat Ateş
- Tahir Abuş
- Tuncay Kaan
- Ayşe Kubat
- Temel Kılıç
- Enes Özşahin
- Ali Karabulut
- Özden Bilgiş
- Nurcan Tezel
- Adem Kaplaner
- Mehmet Gökhan
- Bahattin Yılmaz
- Ufuk Temur
- Mehmet Karadana
- Tayyar Şafak
- Furkan Övündür
- Mehmet Şimşek
- Volkan Alar
- Yıldız Karabulut
- Özkan Bayar
- Ayla Aykut
- Şaban Çiçek
- Osman Bedrettin Türk
- Neslihan Barış
Kontenjan
- Mustafa Günaydın
- Temel Altıntaş
- Ömer Çolak
- Mehmet Turna
Beyoğlu Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Büyükçekmece Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Büyükçekmece Belediye Meclis Üyesi Adayları
- Okan Gülkoku
- Hasan Bacıoğlu
- Sami Sertadım
- Yıldız Akbalık Polat
- Ayhan Hastürk
- Ahmet Küçük
- Sedat Bostan
- İdris Doğan
- Habibe Çiftçioğlu Başer
- Nejmi Yıldız
- Zerin Çağlar
- Şuayip Serindik
- Şiyar Hasbayram
- Eyüp Karataş
- Yunus Mercanlı
- Yunus Ete
- Figen Kırdar
- Ramazan Çaylı
- Erol Ar
- Şaban Karapınar
- Ayşen Çolak
- Halit Demir
- Dursun Tamimler
- Münir Dinçel
- Nazmi Ülker
- Abuzer Taşar
- Mustafa Kemal Kaya
- İrfan Cengiz
Kontenjan
- Osman Kıdık
- Erman Akal
- Fatih Mehmet Zehir
Beykoz Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Beykoz Belediye Meclis Üyesi Adayları
KONTENJAN
Gaye Zayıf
Engin Yıldız
Yılmaz Güzeci
MECLİS ÜYELERİ
Adem Sefer
Sadullah Kabahasanoğlu
Manolya Demirören
Furkan Çeliker
Kadir Çakıroğlu
Mehmet Temel
Serkan Şahin
İbrahim Özdemir
Ahmet Deliak
Nazım Keskin
Bülent Gökdağ
Gül Biçer
Fatih Çelik
İdris Kurt
Hüseyin Kuruderioğlu
Mehmet Akif Soysal
Sema Asuman Meydan
Kezban Vural
Yakup Özbek
Gülnur Seçer
Emrah Toraman
Kemal Taşdemir
Salih Dursun
Hayrettin Mert
Mehmet Öndin
Mehmet Fidan
Beyzanur Karakaya
Adem Ova
Çatalca Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Çatalca Belediye Meclis Üyesi Adayları
1-Ahmet Rasim Yücel
2-Süheyla Topçu
3-Hüseyin Aydın
4-Turhan Uçar
5-Mahmut Acar
6-Ömer Elçin
7-Özkan Aslanca
8-Yasin Halit Aksoy
9-Olcay Güvenci
10-Hakan Göl
11-Tuğba Uzun
12-Ergün Burma
13-İskender Gülşen
14-Orhan Değirmenci
15-Abdullah Arslan
16-Hüseyin Karamahmut
17-Kürşat Arslan
18-Hüseyin Suudi İzgi
19-Filiz Gökay
20-Mehmet Demircan
21-Engin Sincar
22-Fatih Cihangir
Çekmeköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Esenler Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Esenyurt Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Esenyurt Belediye Meclis Üyesi Adayları
1-Kadir Çakır
2-Hamdullah Arvaz
3-Duygu Koç Şimdi
4-Mustafa Zengin
5-Hamit Öncü
6-Eren Kaya
7-Zafer Timur
8-Fatma Selman
9-Cemalettin Solmaz
10-Kemal Kula
11-Harun Özer
12-Togay Çoban
13-Selin Köse
14-Fethi Özger
15-Coşkun Sağ
16-Harun Oruç
17-Mustafa Yel
18-Selami Aydın
19-Sinem Karaduman Ercan
20-Murat Aydın
21-Fatih Taşdemir
22-Tarık Erdem
23-Davut Gezer
24-Semih Makaracı
25-Zekeriya Yılmaz
26-Yunus Atmaca
27-Abdülsamed Telimen
28-Burhan Şaşmaz
29-Tahir Üzer
30-Deniz Karataş
31-Arife Peker
32-Hatice Özcan Uygun
33-Fazlı Avcı
34-Tülay Üstündağ
35-Arzu Avşaroğlu
36-Halim Taze
37-Hayrettin Tan
38-Şükrü Gül
39-Mustafa Alkan
40-Gülsüm Gümüş
Kontenjan
1-Yeşil Aytulum Türüt
2-Hüseyin Kaya
3-Gazanfer Karakaş
4-Tahsin Ergenç
5-Aytaç Özer
Eyüp Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK PARTİ EYÜPSULTAN BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAY LİSTESİ:
Sıra No Adı ve Soyadı Öğrenim Durumu Mesleği
1 ÖMER FARUK KALAYCI LİSANS AVUKAT
2 MEHMET ER LİSANS İŞ ADAMI
3 SEÇKİN TURAN LİSANS TEKSTİL
4 HATİCE YÜCEL LİSE YÖNETİCİ
5 CEREN ÇOLAK LİSANS AVUKAT
6 MUHAMMET ÇAKIR LİSANS İNŞAAT MÜHENDİSİ
7 SERKAN CİHAN LİSANS İŞ ADAMI
8 ALİRIZA YAVUZ LİSANS ODA BAŞKANI
9 CENGİZ ÇUP ORTAOKUL MUHASEBE MÜDÜRÜ
10 METİN ÇIRPAN ORTAOKUL YÖNETİCİ
11 BAYRAM ALİ ÖZASLAN LİSE MÜTEAHHİT
12 ADEM UÇAR ORTAOKUL YÖNETİCİ
13 HÜSEYİN BİRDAL LİSANS TEKSTİL MÜHENDİSİ
14 BAYRAM DEMİR LİSE İŞ ADAMI
15 ZEHRA PURDE MUTİ LİSE YÖNETİCİ
16 BAYRAM ALİ AKYÜZ ÖN LİSANS YÖNETİCİ
17 ABUZER KARAMAN LİSE TEKSTİL
18 MEHMET YÜCEPUR ORTAOKUL İŞLETME MÜDÜRÜ
19 MEHMET GÜNOĞLU ORTAOKUL GIDA İŞLEMECİSİ
20 SUAT YILDIRIM LİSE YÖNETİCİ
21 ABDULLAH YAZICI LİSANS İŞ ADAMI
22 ALİ PAKYILDIZ ORTAOKUL KUYUMCU
23 SEYHAN ERGÜN LİSANS YÖNETİCİ
24 YAŞAR GÜZEL ORTAOKUL RESTORAN MÜDÜRÜ
25 SENA SABİRE KOÇ LİSE EĞİTİMCİ
26 SAİBE KARA ORTAOKUL ÇOCUK GELİŞİMİ
27 VEDAT KURT LİSE YÖNETİCİ
28 HIFZI DÖNMEZ İLKOKUL İŞ ADAMI
29 MEHMET ÖZTÜRK İLKOKUL TİCARET
30 SABIR AÇIKEL LİSE İŞLETME SAHİBİ
31 HAKAN NERGİS YUKSEKLİSANS ÖĞRETİM ÜYESİ
32 EMİNE ATAÇ DEMİRCAN ORTAOKUL YÖNETİCİ
33 YILMAZ GEMİCİ ORTAOKUL GENEL MÜDÜR
Fatih Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Gaziosmanpaşa Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Güngören Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Kadıköy Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Kağıthane Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Kartal Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Küçükçekmece Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Maltepe Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Pendik Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Sancaktepe Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Sarıyer Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Silivri Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Silivri Belediye Meclis Üyesi Adayları
1-Sami Barlas
2-Celalettin Yazıcı
3-Filiz Güler
4-Hacer Yıldırım
5-Mustafa Çolakoğlu
6-Orhan Çalışkan
7-Gökalp Kalaycı
8-Ülkenur Büke
9-Ömer Tekin
10-Kenan Değdaş
11-Sefer Ölçer
12-Şükriye Akkaya Karakuş 13-Abdullah Salim Çavdar
14-Yasin Gören
15-Tavil Ay
16-Ozan Ata Alp
17-Deniz Edis
18-Serkan Koç
19-Yüksel Köksal
20-Derya Özcan
21-Rafet Ünver
22- Latif Umuç
23-Kıvanç Tolga Çalışkan
24-Elvan Aslan
25-Fatma Meto
26-Salih Karahan
27-Emre Yoz
28-Mustafa Eren
Kontenjan:
1-Şenol Türkyılmaz
2-Sultan Aşkın
3-Gökan Dirik
Sultanbeyli Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Sultangazi Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Şile Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Şişli Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Tuzla Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti Tuzla Belediye Meclis Üyesi Adayları;
1 Tülay Kalav
2 İskender Karakaya
3 Murat Kant
4 Hakan Yıldızcı
5 Tuncay Şenol
6 Barış Cin
7 Nurhan Karahan Erdem
8 Volkan Beşiroğlu
9 Bahrem Kuruağaç
10 Cevdet Alemin
11 Seyit Ahmet Şahin
12 Köksal Yüzbaşıoğulları
13 Hüseyin Usta
14 Bilal Çalışıcı
15 Erkan Hancı
16 Ferhat Altunkaynak
17 Ahmet Çabuk
18 Mahmut Kalder
19 Halil İbrahim Yazıcı
20 Levent Ayaz
21 Şeref Çolak
22 Recep Bircan Durmuş
23 Yakup Erdem
24 Alpaslan Altıparmak
25 İbrahim Mert Sabu
26 Mehmet Sağdıç
27 Kamil Şengül
28 Necla Arslan
29 Mehmet Yahya Tatari
30 Zekeriya Tatar
31 Mustafa Çerçi
32 Ayhan Aydın
33 Yazgül Önen
Kontenjan
1 Serhan Kural
2 İbrahim Nazmi İş
3 Türev Ağyol
4 Cihan Sevilmiş
Ümraniye Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Üsküdar Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
Zeytinburnu Belediyesi AK Parti Meclis Üyeleri kim?
AK Parti ve MHP Zeytinburnu Belediye Meclis Üyesi Adayları listesi
1.Fatih Aydoğan
2.Cemal Merdan
3.Fatma Balcı
4.Serdar Duran
5.Sami Yapar
6.Bilal Akgül
7.Cüneyt Tezcan
8.İbrahim Cin
9.Yücel Elibol
10.Reşat Ok
11.Hurşit Bekaroğlu
12.Fkret Tuncer
13.Mahmut Şengül
14.Reşide YÜKSEL
15.Halis Özgenç
16.Beytullah Bıyık
17.Adem Ulocak
18.Ali Çebi
19.Rıdvan Çakar
20.Rabia Nur Çığrıkçı
21.Yunus Küçük
22.Suna Düzenli
23.Selahhatin Sert
24.Bülent Küçükusta
25.Naci Sert
26.Doğan savaş Göksu
27.Serkan Altaş
28.Yunus Gülmek
29.Abdulselami Müftüoğlu
30.Büşra Akarsu
31.Aytekin Altaş
32.Hakan Atılgan
33.Mahmut Yeşilbudak
Kontenjan adayları (Başkan seçimi kazanınca meclis üyesi olunuyor)
1.Mahmut Kaynar
2.Abdulhakim Kaya
3.Hakan Güler
4.Rıdvan Durmaz
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.